כלי עבודה לשיפוץ המשרד – עסקים שהצליחו בעקבות תדמית יוקרתית

לא קל להצליח בעולם העסקים של ימינו. כמעט בכל תחום ישנה תחרות עזה על ליבו וכיסו של הצרכן, וכדי למצות את הפוטנציאל אי אפשר להציע "רק" מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים אלא חובה ליצור גם תדמית איכותית ויוקרתית לעסק. אחד המרכיבים החשובים של התדמית העסקית הוא החזות של המשרדים שלהם, בין אם מגיעים לשם לקוחות ובין אם לאו, ובהתאם במקרים רבים שיפוץ המשרד אמנם מחייב השקעת משאבים בלתי מבוטלת ובין השאר רכישת כלי עבודה מתאימים, אבל מצד שני בזכות השיפוץ משתפרת משמעותית תדמית העסק, כך שבסופו של דבר מדובר בהשקעה שעשויה להניב לעסק רווחים נאים לטווח הארוך.

על-מנת שגם העסק שלכם ייהנה מתדמית יוקרתית יותר, הנה טיפים לבחירה נכונה של כלי העבודה החיוניים והבסיסיים כפי שניתן לראות בלינק הזה.

איך קונים מברגת אימפקט?

מברגת אימפקט היא מברגה שבנוסף ליכולת ההברגה מצוידת גם ביכולת הלימה, וזאת בזכות פטיש שמחובר לראש ההברגה.

הפטיש מאפשר להבריג ברגים בכל מקום, גם כשההתנגדות חזקה יותר מכוח הפיתול של המברגה, שכן במקרים אלה נכנס לפעולה גם הפטיש, וכוח ההלימה שלו מסייע להתגבר על ההתנגדות.

הפרמטרים העיקריים בבחירת מברגות אימפקט הם עוצמת הכלי (לפחות 7.2 וולט), מהירות העבודה (לפחות 400-500 סל"ד) ומשקל כל דגם (ככל שהוא קל יותר, כך נוח יותר לעבוד עם מברגת האימפקט ובפרט לפרקי זמן ארוכים כפי שנדרש במסגרת שיפוץ).

הפרמטרים העיקריים לבחירת מסור אנכי

עוד כלי עבודה שעשוי להתגלות כשימושי במיוחד במסגרת שיפוץ המשרד הוא מסור אנכי, שנקרא גם בשם מסור ג'קסון.

הפרמטרים העיקריים לבחירת מסור אנכי הם עומק החיתוך (כשבאופן טבעי עבור שיפוץ נרחב ומשמעותי נדרש עומק חיתוך רב), ההספק (לפחות 700 וואט) ומהירות העבודה של כל דגם (שהרי שיפוץ מחייב במרבית המקרים שימוש אינטנסיבי יחסית במסור, ואף אחד לא רוצה שהעבודות יתעכבו שלא לצורך עקב מהירות ניסור נמוכה).

אופציה מומלצת היא חיבור לשואב האבק, כך שקל לנקות אחרי הניסורים השונים.

האם משחזת זווית מהווה גם היא פריט הכרחי?

כלי נוסף שמהווה במקרים רבים פריט הכרחי כדי להשלים את השיפוץ הוא משחזת זווית.

משחזת זווית היא למעשה דיסק חיתוך רב עוצמה שמאפשר לחתוך מתכות ובטון, וכן לשייף, להשחיז ולקרצף חומרים אלה.

הפרמטרים לבחירה מושכלת של משחזת זווית לצורך שיפוץ משרד הם מהירות העבודה, הספק המנוע המקסימלי, קוטר הדיסק ומשקל הכלי. חשוב לוודא שישנו גם מגן דיסק שמבטיח רמת בטיחות מקסימלית בעת העבודה עם המשחזת.

כלי עבודה – רק של יצרנים בעלי שם

כשבוחרים את כלי העבודה לשיפוץ המשרד כדאי לתת עדיפות למוצרים של יצרנים בעלי שם דוגמת מקיטה (Makita), דה וולט (DeWalt), בוש (Bosch) או דרמל (Dremel).

זוהי גם ההמלצה של כל איש מקצוע שעובד בחנות אספקה טכנית, והסיבה לכך פשוטה: רק כלי עבודה שאמינותם לא מוטלת בספק ושהעמידות שלהם מקסימלית מבטיחים שיפוץ יעיל, איכותי ובמינימום זמן.

מה עוד כדאי לשקול במסגרת שיפוץ המשרד?

תוספת נוספת שעשויה להיות יקרת ערך עבור כל משרד שמבקש ליצור לעצמו תדמית יוקרתית היא גנרטור. אמנם גנרטורים מטבעם הם נסתרים מהעין, אבל כדאי לזכור שבימינו כמעט כל הפעילות של כל עסק תלויה בחשמל, ומאחר שחברת החשמל לא תמיד מצליחה לספק משאב חיוני זה, ולנוכח חוסר הסבלנות של הלקוחות למצבים שבהם לא ניתן לספק להם שירות עקב תקלת חשמל, הצטיידות בגנרטורים תמתג את העסק כמתקדם, מחויב לחלוטין ללקוחותיו ורציני במיוחד.