גינדי תל אביב – פרויקט שהוא השקעה חכמה

נדל"ן בימינו הוא לא פתרונות מגורים (ומסחר) אלא גם אפיק השקעה משתלם ובפרט כשבוחרים בחוכמה את הפרויקט.

אחד הפרויקטים שמציע תמורה גבוהה הן למי שמחפש מגורים עם איכות חיים אמיתית והן למי שמחפש השקעה מתגמלת הוא GINDI TLV – פרויקט הדגל של קבוצת גינדי שנבנה בימים אלה במתחם שבין הרחובות בגין, קרליבך והחשמונאים בתל אביב (במקום בו שכן בעבר השוק הסיטונאי).

מה כולל הפרויקט?

פרויקט GINDI TLV מביא לידי ביטוי את תפישת העולם הנדלנית של הגינדים, לפיה דירה היא לא רק פתרון מגורים אלא חלק ממתחם כולל, ובהתאם לסביבה של כל בניין מגורים או מגדל ישנה השפעה משמעותית על הנחת של מי שמתגורר ביחידות הדיור באותו בניין או מגדל, לא פחות מהמפרט של הדירות, מרשים ככל שיהיה.

תפישת עולם זו באה לידי ביטוי בכל הפרויקטים של החברה, שמהווה המשך ישיר להצלחה של הדור הקודם של משפחת גינדי, כבר מאז שנות ה-70 של המאה ה-20. כך במתחם הצעירים ברמת השרון, גם בפרויקט הבוטיק בקרית אונו, כך ב-White ראשון לציון וב- First גבעת שמואל, ואך טבעי הוא שבפרויקט הדגל של הקבוצה הדבר יגיע לשיאו.

בהתאם, GINDI TLV כולל פארק רחב ידיים (14 דונם) לטובת הציבור ואשר יהווה ריאה ירוקה חיונית באזור, מתחם חינוכי עם בית ספר יסודי וגני ילדים שתוכננו עפ"י העקרונות המתקדמים ביותר, מרכז ספורט גדול ומשוכלל וקניון שתחום התמחותו אופנה.

בתחום האופנה, הקניון מספק את צרכיהם של כל בני המשפחה, החל מאופנת נשים, עד לכל מה שקשור להלבשת גברים וילדים. כאן ניתן למצוא חנויות של המותגים המובילים, החל מ-FOX הישראלים ועד למותגי יוקרה כמו DIOR. מי שפחות מתעניין בתחום האופנה ופשוט מחפש מקום בילוי שליו דווקא סובב סביב שופינג, יוכל לשבת בנחת באחת המסעדות שיש במתחם.

הבסיס הוא כ-1,500 יחידות דיור בשני שלבים: בשלב א' נבנים 11 מבנים שבכל אחד מהם 14 קומות ובסך הכל כ-720 יחידות דיור. שלב ב' מורכב מ-4 מגדלים שבכל אחד מהם יהיו 48 קומות.

חשוב להדגיש שרוב יחידות הדיור בשני השלבים גם יחד כבר נמכרו, כך שמי שמבין את גודל ההזדמנות – כאמור גם כפתרון מגורים וגם כהשקעה חכמה – צריך להזדרז.

מגמת עליית המחירים

בתחום הנדל"ן מי שמזהה מוקדם הזדמנויות – מרוויח.

פרויקט GINDI TLV הוא דוגמה טובה לכך: בשנת 2010, כשרק החל שיווק הדירות של שלב א', נמכרה דירת חדרים בכ-3 מיליון ש"ח. אותה דירה בדיוק נמכרה 3 שנים מאוחר יותר בלא פחות מ-4.25 מיליון ש"ח, כך שהמוכר שהפך לקונה הרוויח למעלה ממיליון ש"ח ומן הסתם גם סיפוק רב בזכות התועלת שהפיק מחושיו החדים והנכונות לעוט על הזדמנות.

דוגמה נוספת לעליית המחירים שמאפיינת את הדירות בפרויקט היא דירת 2 חדרים שהעלות הראשונית שלה הייתה 1.7 מיליון ש"ח וב-2013 כבר נמכרה ב-2.3 מיליון ש"ח – גם כן תשואה מרשימה מאוד.

בשלב ב' של הפרויקט, שכולל כאמור 4 מגדלים שקיבלו את השם והמיתוג LOVE TEL AVIV, מנעד המחירים הוא החל מ-3.5 מיליון ש"ח לדירות 4 חדרים ועד 10 מיליון ש"ח לפנטהאוזים רחבי ידיים של כ-200 מ"ר (אגב, כל הפנטהאוזים, 20 במספר, כבר נמכרו, ועוד כדאי לדעת שכל אחד מהם עוצב בנפרד ע"י מעצב מהמובילים בארץ – עודד לביא, יואב אנדרמן, מארק טופילסקי, אורלי שרם, אילן פיבקו, אירית אקסלרוד ועוד).

עוד כדאי לדעת שלמגדלים, שללא ספק ישנו את קו הרקיע התל אביב, ומן הסתם יאיצו את מגמת השינוי של קו הרקיע, צורת תלתן – שני משרדי האדריכלים שתכננו אותם, יסקי-מור-סיוון וישר (בראשות אבנר ישר, אחד המובילים של מהפכת המגדלים בעיר), העניקו להם צורה ייחודית זו כדי להבטיח מקסימום נוף מכל חלון בכל דירה.