מר וגברת לי- ביקורת על המסעדה

יש אנשים שמגיעים למסעדה לחוות חוויה חד פעמית ויש שמחפשים אחר המסעדה האחת בה הם יוכלו לבלות גם באירועים מיוחדים. אנחנו נמנים עם הקבוצה השנייה ובכל ביקור במסעדה חדשה אנחנו תוהים האם היא תצטרף לרשימה של מסעדות ששנשמח לחזור אליהן או לא.

על מנת שהמסעדה תהפוך אצלנו למסעדה קבועה שנשמח לחזור אליה עם משפחה או חברים, עליה להיות בעלת תפריט עשיר, עם שירות אדיב וכמובן חשוב מאד שהטעמים ישיאירו רצון לחזור על החוויה.

ארזנו את הציפיות הללו ויצאנו לבקר במסעדת מר וגברת לי. המסקנה היא כי המסעדה עונה על כל הדרישות שלנו.

תפריט

התפריט של מסעדת מר וגברת לי הוא אחד מהתפריטים המגוונים ביותר שיצא לנו לפגוש במטבחים האסייתים. התפריט מחולק בין מנות ראשונות של מרקים וסלטים, סושי, סשימי, מנות מוקפצות על הווק ומנות מאודות. המגוון הרחב מאפשר לכל אחד לבחור את המנה האהובה עליו מבלי להתפשר. אגב מהסתכלות בתפריט שמנו לב כי נוכל להגיע למקום גם עם

חברים צמחוניים.

שירות

השירות הוא הדבר הראשון שנתקלים בו במסעדה והשירות של מסעדת מיסטר אנד מיסיס לי היה מאיר פנים. מארחת קיבלה אותנו בכניסה בחיוך נעים וליוותה אותנו לאזור הישיבה. המלצרית ניגשה אלינו במהרה עם התפריט, הבטיחה לחזור תוך דקות אחדות ועמדה בהבטחתה. לאחר שהמלצרית חזרה ביקשנו את המלצותיה למנות פתיחה ועיקריות ונראה היה שהיא מכירה היטב את התפריט.

המלצת המלצרית

כסועדים בפעם הראשונה אנו תמיד שמחים לקבל המלצות מהמלצרים וזאת מנקודת הנחה שהם כבר טעמו את המנות השונות ויש להם את המקצועיות להתאים את המנה הנכונה לאורח. במקרה של מר וגברת לי, התפריט מגוון מאד ומה שהקל עלינו את הבחירה במנות היה היחס של המלצר וההיכרות שלו עם התפריט. אנחנו בחרנו להקשיב להמלצתו ולא טעינו.

עיצוב

עיצוב המסעדה מביא עמו חוויה אינטימית נעימה. העיצוב המושקע בא לידי ביטוי בכל אחד מפרטי המסעדה. החל מהחלל הפנימי המפנק, המרפסת המקורה בגזיבויים ועד לצלחות שמגישות מנות מעוררות תאבון. לנו היה נראה כי כל מנה יצאה לאחר השקעה רבה וכי כל מרכיב בה הונח בדיוק במקום המתאים לו. היחס של המסעדה לעיצוב הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה הכללית ואנחנו נהנינו מההתייחסות לכל הפרטים במקום.

ניקיון

הציפיה הבסיסית ביותר מהמסעדה היא ניקיון. אנו מצפים כי תהיה התייחסות לכל החללים במקום והכלים יוגשו כשהם מבריקים. נכון שמדובר על ציפייה מאד בסיסית, אך חשוב לנו לציין כי למרות העומס הרב שהיה במסעדה, לנו היה נראה כי נעשתה עבודת ניקיון רגע לפני שנכנסנו.

לסיכום

הגענו למסעדת מר וגברת לי כדי לבחון את האוכל האסייתי שבמקום ויצאנו בתחושה שנשמח לאמץ את המקום ולהעניק לו תעודת קביעות. השירות היה מעולה, האוכל ערב לחייך ולעיניים והעיצוב של המקום הוסיף לחוויה הכללית. עבורנו החוויה הייתה מושלמת בכל אחד מהקריטריונים שחשובים לנו.